naklejki-breloki

A&J POLAK to producent materiałów, które można wykorzystać w czasie działań marketingowych mających promować ofertę Twojej firmy. Żyjemy w dobie internetu, więc większość środków finansowych przeznaczanych przez przedsiębiorców na reklamę skierowana jest właśnie w tym kierunku.

Nie oznacza to jednak wcale, że można całkowicie zrezygnować z innych form marketingu. Pamiętajmy o tym, że w internecie emitowanych jest codziennie tak wiele komunikatów reklamowych, że użytkownicy sieci często są nimi po prostu zmęczeni. Przestają zwracać na nie uwagę i trudno się temu dziwić. Warto więc rozważyć zastosowanie w kampanii promocyjnej pozostałych środków reklamy, takich jak np. breloki. Wydaje się, że to przedmiot o prostej konstrukcji, więc teoretycznie nie ma tutaj zbyt dużego wyboru, jeżeli zdecydujesz się na zastosowanie breloka. Jest jednak inaczej, można wyróżnić kilka ich rodzajów. Firma A&J POLAK poleca modele plexi oraz flexy. W tym pierwszym przypadku stosowany jest pleksiglas, w drugim specjalne naklejki z materiałem epoksydowym. Brelok plexi może przybrać praktycznie każdy kształt, jakiego zażyczy sobie Klient. Brelok może mieć również praktyczne zastosowanie. Tak się stanie, jeżeli zdecydujesz się na zamówienie modelu, który oprócz funkcji reklamowej pełni również rolę otwieracza do butelek.

Breloki metalowe producent
Firma A&J POLAK posiada w swojej ofercie także breloki reklamowe wykonane z metalu. Może być na nich umieszczona wypukła naklejka 3D, na której widoczne będzie logo firmy lub inny komunikat reklamowy. Naklejka może znajdować się tylko po jednej stronie breloka lub też po obu jego stronach. Brelok metalowy może przybrać kilka różnych kształtów. Wszystko zależy od życzeń Klienta. Jeżeli nie może on zdecydować się na jedną z dostępnych opcji, może liczyć na profesjonalną poradę ze strony firmy A&J POLAK.

Breloki hurtownia
Prowadzona przez A&J POLAK hurtownia breloków jest jedną z największych w naszym kraju. Oferta jest niezwykle szeroka. Na pewno znajdziesz tutaj taki model produktu, który będzie najbardziej odpowiedni do zastosowania w kampanii marketingowej promującej ofertę Twojej firmy. Odwiedź stronę internetową brelok.pl i zapoznaj się propozycjami, jakie ma dla Ciebie hurtownia breloków. Jeżeli jesteś zdecydowany na dokonanie zamówienia lub potrzebujesz dodatkowych informacji, zadzwoń lub napisz.