Każdy przedmiot wykonany z drewna można dodatkowo ozdobić grawerując na nim napis lub dowolnie wybrany symbol. Można uczynić to np. z rzeczą, którą planujesz wręczyć w prezencie bliskiej osobie.

Grawer można również zastosować w przypadku wykonanego z drewna przedmiotu, który ma być ozdobą wnętrza Twojego mieszkania. Jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia. Każdy gatunek drewna ma swoje specyficzne właściwości, przez co grawerowanie na każdym z nich wygląda trochę inaczej. Nie ma jednak takiego gatunku drewna, który nie nadawałby się do wykorzystania w taki sposób. Grawerowanie odbywa się z wykorzystaniem lasera. Można więc powiedzieć, że jest to spotkanie przyszłości z przeszłością. Laser jako kosmiczna technologia kojarzy się najczęściej futurystycznie. Drewno było natomiast jednym z pierwszych materiałów wykorzystywanych przez człowieka. Z tak ciekawego połączenia musi wyniknąć coś ciekawego, nie ma innej możliwości. W zależności od gatunku drewna promień lasera może zagłębiać się w nie mocniej lub słabiej. Zależy to również od efektu, jaki chce osiągnąć zamawiający taką usługę. Przed przystąpieniem do konkretnych czynności wszystko musi zostać ustalone pomiędzy zamawiającym, a wykonawcą. Pozwoli to uniknąć pomyłki. Jeżeli na powierzchni drewna przed przystąpieniem do grawerowania był zastosowany lakier, to po zakończeniu tej czynności miejsce dokonania grawerunku będzie można zabarwić przy zastosowaniu specjalnego lakieru nitro.

Grawerowanie w drewnie, oferta dla mieszkańców Lublina i jego bliskich okolic

Jesteś zainteresowany wykonaniem napisu lub symbolu graficznego na powierzchni drewnianego przedmiotu? Chcesz, aby Twoje zlecenie zostało zrealizowane szybko i sprawnie? Możesz na to liczyć, jeżeli skontaktujesz się z firmą IcomPrint, której biuro znajduje się w Lublinie. Wśród przedmiotów, na których można umieścić grawerunek znajdują się ramki na zdjęcia, szkatułki służące do przechowywania w nich biżuterii, pojemniki na wino. Firma IcomPrint jest jednak gotowa również na nietypowe zlecenia. Jeżeli nie będzie przeszkód natury technicznej, takie zamówienie zostanie zrealizowane. Zadzwoń lub napisz, aby dowiedzieć się więcej.