Możesz zlecić nam przewiezienie paczki, której waga będzie mieścić się w wartościach uznawanych przez nas za standardowe.

Będzie to przesyłka o wadze nieprzekraczającej 50 kg. Nie jest to jednak jedyna propozycja firmy Emila Przesyłki Kurierskie. Dysponujemy pojazdami, dzięki którym możliwy jest transport przedmiotów o dużej wadze. Możesz zlecić nam również przewóz samochodu, motocykla lub quadu. Taka przesyłka będzie równie dobrze zabezpieczona na czas jazdy, jak ta, która waży znacznie mniej i ma o wiele mniejsze rozmiary. Jesteśmy profesjonalistami, którzy posiadają na tyle duże doświadczenie, aby podjąć się realizacji także zleceń dotyczących transportu pojazdów.

Kto może skorzystać z usług kurierskich?
Jeżeli masz znajomych, rodzinę w Irlandii lub innym europejskim kraju albo sam mieszkasz za granicą, nasza oferta z pewnością jest przeznaczona dla Ciebie. Nasze usługi realizujemy w formacie „od drzwi do drzwi”. Przesyłkę odbieramy pdo wskazanym przez naszego Klienta adresem i zawozimy ją dokładnie tam, gdzie on wskaże. Odbiorca paczki nie musi więc fatygować się do paczkomatu lub do urzędu pocztowego. Może odebrać przesyłkę dosłownie na progu swojego domu. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, dlatego tak bardzo podoba się Klientom.

Dlaczego warto skorzystać z Państwa usług?
Większość osób zainteresowanych ofertą firmy transportowej najpierw stara się sprawdzić w internecie to, czy jest to wiarygodny przedsiębiorca. Istotne są opinie klientów, które można znaleźć w sieci. Często sprawdzane jest również to, czy dana firma jest obecna w rejestrze przedsiębiorców. Takie podejście nie powinno nikogo dziwić. Nikt nie zdecyduje się na przekazanie zadania przewozu przedmiotów posiadających dużą wartość przypadkowej firmie. Klienci chcą wcześniej upewnić się, że mają do czynienia z przedsiębiorcą godnym ich zaufania. Decydując się na skorzystanie z oferty firmy Emila Przesyłki Kurierskie podejmujesz znakomitą decyzję. Zawartość każdej paczki zostanie odpowiednio zabezpieczona przed podróżą. Nie jest tutaj istotne, czy chodzi o motocykl czy mebel. Odwiedź oficjalną stronę internetową firmy Emila i dokładnie zapoznaj się z jej szeroką ofertą. W razie pytań lub wątpliwości zadzwoń lub napisz do konsultanta.