Firma 3M to producent wyposażenia i sprzętu wykorzystywanego w przemyśle. Przedsiębiorstwo charakteryzuje się świetnym stosunkiem ceny do jakości i bogatym asortymentem do wyboru. Właśnie dlatego tak wielu profesjonalistów decyduje się na wykorzystywanie produktów 3M w swojej pracy. Między innymi taśmy dwustronne 3M doskonale spełniają swoje funkcje, zapewniając bezpieczne, trwałe i mocne połączenie.

Taśma dwustronna 3M są dostępna w postaci – taśm ekonomicznych, błon klejowych, taśm piankowych czy folii klejącej. Pozwalają na mocne, trwałe i szczelne połączenie różnorodnych materiałów. Taśma dwustronna 3M może być wykorzystana do sklejenia papieru, metalu, skóry, szkła, a nawet drewna lub gumy. To właśnie od rodzaju łączonych materiałów zależy wybór odpowiedniego rodzaju taśmy.

Jako lider branży, firma 3M oferuje taśmy dwustronne wysokiej jakości. Nośnik klejący jest wysoce odporny na czynniki atmosferyczne i nie tylko. W zależności od wybranej taśmy dwustronnej 3M, można spodziewać się podwyższonej odporności na promieniowanie UV, działanie kwasów, wody czy też wysokiej temperatury, tu kupisz -> taśma 3M w sklepie Aciro.

Cechą charakterystyczną, za którą tak wielu profesjonalistów uwielbia taśmy dwustronne 3M, jest łatwość ich użytkowania i wysoka wszechstronność. Taśmę można dowolnie docinać, co pozwala na dopasowanie powierzchni klejącej nawet na drobnych elementach. Zaletą taśm dwustronnych 3M jest również to, że mogą być stosowane zarówno jako sposób na łączenie stałe, jak i tymczasowe. Dzięki temu dają możliwość estetycznego i trwałego połączenia bez użycia śrub, wkrętów, czy nitów lub jedynie tymczasowe sklejenie, które pozwala na przymiarkę, dopasowanie i dostosowanie łączonych powierzchni.