Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu. Dlatego staramy się , aby wszystko było starannie przygotowane i dopięte na ostatni guzik. Kwiaty to jeden z ważniejszych elementów dekoracji ślubnej – ozdabiają ławki kościelne, sale weselną, trzyma je również Panna Młoda podczas uroczystości zaślubin w postaci bukietu.

Masz swoje upodobania co do dekoracji kwiatowych? U nas wykonamy je zgodnie z Twoim życzeniem. Tworzymy klasyczne i oryginalne bukiety ślubne, które dostosowujemy do wymagań i upodobań przyszłej Panny Młodej. Wykonujemy również wianki do włosów oraz ozdobne butonierki dla Panów Młodych. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby każdy bukiet i ozdoba były wyjątkowe i niepowtarzalne. Jesteśmy świadomi tego, że siła tkwi w detalach, dlatego szczegółowo i ze starannością dobieramy i wykonujemy ozdoby z kwiatów, które w efekcie tworzą przepiękną i spójną kompozycję, florystyka ślubna Mińsk Mazowiecki – od Petite Fleur.

Zajmujemy się również komponowaniem dekoracji sal weselnych, kościołów, Urzędu Stanu Cywilnego, miejsc plenerowych oraz samochodu. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy element był dopracowany do perfekcji. Na naszą ofertę składają się również bukiety, kosze lub bardziej zaawansowane i nietypowe formy podziękowań dla Rodziców Pary Młodej. Sugerujemy, które rozwiązania są najbardziej efektowne i sprawdzą się na tę okoliczność.

Pomagamy zrealizować indywidualny zamysł naszych Klientów, podpowiadamy co zrobić, by mógł być stworzony jak najlepiej. Robiącym ogromne wrażenie na gościach rozwiązaniem, jest ściana z żywych kwiatów znajdująca się za stołem Pary Młodej. Ponadto przepięknie wychodzi na zdjęciach, które są przecież największą pamiątką tego ważnego dnia. Ściana kwiatowa może mieć różne kolory i kształty. Jeśli chcecie, aby Wasz ślub ozdabiały zjawiskowe kwiaty, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.