Dzień ślubu i wesela to magiczny, wyjątkowy moment, który większość par zapamiętuje na całe życie. Aby zapewnić niepowtarzalną oprawę tej jedynej w swoim rodzaju uroczystości, warto skorzystać z pomocy profesjonalnego zespołu zajmującego się organizacją tego typu przyjęć.

Serdecznie zapraszamy Państwa do naszej Restauracji Nepomucen (sala weselna przy trasie Puławy – Dęblin), w której organizujemy wyjątkowe imprezy weselne, spotkania rodzinne i firmowe, jubileusze, chrzciny, komunie, bankiety itp. Gwarantujemy wspaniałą atmosferę, niebanalny wystrój wnętrz i profesjonalną obsługę. Nasza sala weselna Puławy (oddalona o zaledwie kilkanaście kilometrów od miasta Puławy) znajduje się w niedawno powstałym budynku. Jest to więc obiekt nowy, wnętrza są przestronne, estetyczne, gustownie zaaranżowane i wykończone.

Nasze bogato urozmaicone menu dostarczy niezapomnianych kulinarnych doznań najbardziej wymagającym podniebieniom. Zgłaszające się do nas osoby zainteresowane organizacją wesela z pewnością znajdą w karcie dań potrawy, które przypadną do gustu zaproszonym na tą uroczystość gościom. Serwujemy zarówno dania tradycyjnej kuchni polskiej i staropolskiej, jak i smakowite specjały z całego świata.