Liquid to płyn wykorzystywany w papierosach elektronicznych. Kiedy ulega podgrzaniu, zmienia swój stan skupienia i powstaje wtedy para charakterystyczna dla e-papierosa.

Każdy, kto używał tego urządzenia lub zna kogoś, kto je posiada z pewnością wie o emitowanej przez nie mgiełce. Nie jest ona tak szkodliwa, jak ta pochodząca ze zwykłego papierosa. Nie drażni zmysłu powonienia osób znajdujących się w bliskiej odległości od osoby korzystającej z e-papierosa. Liquid ulega podgrzaniu w specjalnej komorze znajdującej się wewnątrz e-papierosa. Dostępne są one w wielu różnych smakach. Fani tradycyjnych wyrobów tytoniowych na pewno ucieszą się z tego, że istnieje możliwość zakupu liquidu o smaku tradycyjnego papierosa. Można jednak spróbować czegoś całkiem innego, jak np. smaku egzotycznych owoców.

Moc liquidu wskazuje na to, jakie jest stężenie nikotyny w tym płynie. Wartość tą podaje się w mg/ml. Są osoby, które zdecydowanie wolą mocniejszy liquid. Istnieje również całkiem spora grupa fanów takich, które nie są zbyt mocne. Wybór konkretnego produktu zależy od indywidualnych upodobań klienta. Należy kupować tylko takie liquidy, które pochodzą od renomowanych producentów. W przeciwnym wypadku mogą wystąpić problemy w działaniu elektronicznego papierosa. Produkt pochodzący ze sprawdzonego, wiarygodnego źródła posiada umieszczone na opakowaniu informacje dotyczące składu i zawartości nikotyny, jak również datę ważności. Decydując się na zakup liquidu niepewnego pochodzenia musisz liczyć się z możliwością nieprawidłowego działania elektronicznego papierosa. Produkty najwyższej jakości znajdziesz w sklepie internetowym o nazwie Cloudshop (zobacz premix guma balonowa). Oferuje on m.in. hurtową sprzedaż liquidów.

Ta część oferty przeznaczona jest głównie dla firm planujących uruchomienie sprzedaży e-papierosów i związanych z nimi akcesoriów oraz tych przedsiębiorstw, które już prowadzą taką działalność. Każde zamówienie realizowane jest w szybkim tempie. Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego.