Kosmetyki marki Farmasi cieszą się coraz większą popularnością na całym świecie. Również w Polsce można odnotować wzrost zainteresowania produktami oferowanymi przez tą turecką firmę.

Jej założycielem był dr Cevdet Tuna. Urodził się w 1923 roku. Po ukończeniu studiów medycznych na jednej z najbardziej znanych uczelni w Niemczech zdecydował się na powrót do swojej ojczyzny. Zdobytą w trakcie studiów wiedzę chciał wykorzystać w praktyce w Turcji. Zapewne nie spodziewał się tego, że w przyszłości przedsiębiorstwo to będzie sprzedawać swoje produkty na całym świecie. Cevdetowi Tunie zależało na tym, aby kosmetyki i środki czystości oferowane przez Farmasi nie zawierały w swoim składzie jakiejkolwiek potencjalnie szkodliwej dla ludzkiego zdrowia substancji. Tej zasadzie wierni są również jego następcy na stanowisku osoby kierującej firmą. W składzie kosmetyków tej marki nie znajdziesz metali ciężkich i fosforanów. Nie ma tutaj również GMO.

Dla wielu osób jedną z najważniejszych informacji będzie fakt braku testowania produktów firmy Farmasi kosmetyki na zwierzętach. Jest to istotna kwestia w czasach, kiedy tak bardzo zwraca się uwagę na ochronę środowiska naturalnego. Jesteś osobą, która chętnie korzysta z dezodorantu mającego postać kulki? Możesz być pewien tego, że nie będzie on zawierał w swoim składzie aluminium. Używasz kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji twarzy? Wiedz o tym, że produkty tego typu oferowane przez opisaną w tym artykule turecką firmę zawierają w swoim składzie wyłącznie takie substancje, które są przyjazne ludzkiej skórze. Każdy kosmetyk tej marki powstaje w laboratorium należącym do Farmasi. Nie jest więc tak, że produkty oferowane przez tą firmę powstają w różnych miejscach na świecie. W roku 2010 Farmasi zdecydowało się na rewolucyjny krok. Odtąd dystrybucja produktów oferowanych przez tą firmę odbywa się w systemie MLM. Odwiedź oficjalną witrynę tego tureckiego przedsiębiorcy, która dostępna jest również w języku polskim. Zapoznaj się z ofertą oraz możliwościami współpracy.