Dawno, dawno temu… a może nie tak dawno, bo jakieś 15 lat temu powstał nasz zespół. Początkowo jako Awers, obecnie pod nazwą Jelenie w Terenie, która swoją nazwą wyróżnia nas spośród innych zespołów. Zajmujemy się oprawą muzyczną, jak również prowadzeniem całej uroczystości.

Naszym celem jest oryginalny sposób prowadzenia zabaw, w co włączają się nieprzeciętne gadżety i nietypowe konkursy. Jesteśmy zespołem, który nad strategią swoich działań pracuje we własnym gronie, co wiąże się z tym, że organizowanych zabaw czy konkursów nie znajdziecie u innych zespołów, a uczestnicy zabawy będą mogli spotkać się z miłym zaskoczeniem – zespół na wesele Warszawa – Jelenie w Terenie.

Nasze atrybuty, takie jak oświetlenie i nagłośnienie są bardzo wysokiej jakości, dlatego oprawa ceremonii jest zawsze na najwyższym poziomie. Podczas uroczystości członkowie naszego zespołu nie są tam jedynymi śpiewającymi. Zapytacie, jak to możliwe…? A my do wspólnego śpiewania zapraszamy także naszych gości, którzy wykazują aprobatę dla takiej propozycji. Zawsze chętnie włączają się do wspólnej zabawy i sprawia im to wiele radości. Korzystamy wtedy z takich instrumentów jak tamburyn i akordeon. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, którą znajdziecie na stronie internetowej.