Jesteśmy lubelską kancelarią prawną, skupiającą się na doradztwie w zakresie odszkodowań. Naszym celem jest udzielanie osobom poszkodowanym skutecznej pomocy w pozyskiwaniu jak najwyższej i satysfakcjonującej rekompensaty za poniesione szkody.

Zapewniamy jasne i przejrzyste warunki współpracy, mając na uwadze potrzeby i dobro naszych Klientów. Uczciwie przedstawiamy im, jakie są szanse na powodzenie danej sprawy. Informujemy o kosztach i ewentualnym ryzyku, które może występować. Przed rozpoczęciem postępowania odszkodowawczego przed ubezpieczycielem, zajmujemy się analizą prawną szkody naszego Klienta.

Bezpośrednio negocjujemy z ubezpieczycielami odszkodowania i zadośćuczynienia za doznaną krzywdę oraz reprezentujemy poszkodowanego, który się do nas zgłosił przed sądem – Kancelaria Odszkodowawcza – odszkodowania Lublin UBI IUS. Najwyższą wartością dla nas jest poszanowanie prywatności, godności oraz trudnej sytuacji życiowej, w której znajduje się nasz Klient, dlatego też kierujemy się etyką zawodową i gwarantujemy poufność w każdej sprawie. Obiektywnie i skrupulatnie przyglądamy się wszystkim okolicznościom zdarzenia oraz dokładnie analizujemy szanse na wygraną.

W sytuacjach skomplikowanych korzystamy z porad szerokiego grona specjalistów. Stawiamy na dobro Klienta, dlatego podchodzimy do niego z wielką empatią i profesjonalizmem. Od wielu lat skutecznie pomagamy osobom poszkodowanym w wypadkach oraz ich rodzinom. Dziedziny, którymi się zajmujemy to: medycyna, motoryzacja, rolnictwo, sprawy związane ze śmiercią, różnego rodzaju urazy, zaniżone odszkodowania oraz życie codzienne. Od zgłaszających się osób nie pobieramy żadnych wstępnych opłat. Rozliczenie za nasze usługi następuje dopiero po wyegzekwowaniu na rzecz Klienta należnych mu świadczeń. W związku z tym, zarówno jak i Jemu, zależy nam na czasie i pozytywnym zakończeniu postępowania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług.