Jesteśmy firmą budowlaną, która zajmuje się importem i eksportem towarów na rynku. Firma przybrała postać prawną w roku 1994, dzięki czemu bardzo szybko się rozwija. Wpłynęło to na zwielokrotnienie obrotów, rozwój sieci detalicznej i hurtowej oraz wyposażenie w nowoczesny sprzęt i środki transportu.

Do Twojej dyspozycji mamy potrzebne materiały do budowy domu, a w kolejnych etapach jego wykończenia oraz wystroju. Panele ścienne Lublin od Gajek, w ofercie znajdziesz szeroki zasób paneli ściennych, których producentem jest firma Kronooriginal. Są one funkcjonalne i dekoracyjne, a dodatkowo bardzo przytulne.

Jeśli Twoje oczekiwania skupiają się na tym, aby panele były odzwierciedleniem naturalnego drewna, to polecamy Kolekcję Krono Original Exclusive, w której zostały zachowane komponenty właściwe dla paneli ściennych. Ten wybór to połączenie klasyki z nowoczesnością, więc sprawdzi się u Ciebie, jeśli dobrze czujesz się w takich klimatach. W swojej ofercie mamy również kolekcję Quadra, która wyróżnia się szerokością 200 mm. Te cechy sprawiają, że możesz uzyskać efekt gładkiej i wyjątkowo efektownej powierzchni, co nie jest bez znaczenia przy wyborze paneli ściennych. Jeżeli natomiast marzy Ci się kolekcja we wzory, to polecamy kolekcję Wall Image, która posiada fantazyjne i nowoczesne zdobienia. Mamy nadzieję, że w naszej ofercie odnajdziesz to, czego szukasz.