Niektórzy sami projektują wnętrze swojego mieszkania lub domu, inni postanawiają skorzystać z usług profesjonalisty. To drugie rozwiązanie posiada wiele zalet. Architekt wnętrz z pewnością będzie miał wiele ciekawych propozycji.

Może się zdarzyć, że właściciel mieszkania lub domu po zapoznaniu się z jego planem stwierdzi, że o czymś takim nawet by nie pomyślał. Oczywiście nie trzeba się zgadzać na wszystko to, co zaproponuje projektant wnętrz. Ostatnie słowo zawsze należy do klienta. Warto jednak poznać jego opinię. Być może to, co wydawało Ci się zupełnie nie pasować do wystroju pomieszczenia a co zostało zaproponowane przez architekta jednak znajdzie się w pokoju. Po głębszym przemyśleniu tematu możesz dojść do wniosku, że jest to jednak takie rozwiązanie, któremu warto dać szansę. Wiele zależy od tego, na jakiego przedstawiciela tego zawodu trafisz. Nie musisz wcale sugerować się tym, czy posiada on wykształcenie wyższe. W tej pracy liczą się takie umiejętności, których nie da się nauczyć. Mowa jest tutaj o poczuciu estetyki i wyobraźni połączonej ze zmysłem plastycznym. Wielu architektów wnętrz, którzy odnoszą duże sukcesy w swoim zawodzie nie posiada dyplomu wyższej uczelni i wcale nie zamierza tego zmieniać. Jesteś mieszkańcem Sokołowa zlokalizowanego w Małopolsce i poszukujesz architekta wnętrz? Skontaktuj się z AFKA DESIGN – Architektura wnętrz Sokołów Małopolska .

Agnieszka Iwan-Ryznar zajmuje się projektowaniem wnętrz już od kilkunastu lat. Posiada wykształcenie wyższe, ukończyła studia na Wydziale Architektury i Urbanistyki na Politechnice Krakowskiej, jak również na Wydziale Wnętrz w Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Zanim powstanie ostateczna wersja jej projektu przeprowadza konsultacje z klientem starając się dokładnie poznać jego oczekiwania. Kierowana przez Panią Agnieszkę firma AFKA DESIGN cieszy się znakomitą opinią w Sokołowie Małopolskim oraz w jego okolicach. Chcesz uzyskać więcej informacji dotyczących oferty? Zadzwoń lub napisz.